گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاری

گواهی‌نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران گواهینامه‌ای برای تمامی پیمانکاران حقیقی و حقوقی است. بر اساس الحاقیه بند (ج) ماده (12) قانون برگزاری مناقصات مصوب هیئت وزیران به تاریخ 1397/10/5 (تصویر روبه رو) تمامی کارفرمایان الزام دارند قبل از هرگونه عقد قرارداد پیمانکاری با پیمانکاران خود این گواهینامه را از ایشان درخواست نماید. بنابراین دریافت گواهی‌نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران برای شرکت‌ها از طرف اکثر کارفرمایان الزامی است و پیمانکاران موظف‌اند جهت شرکت در مناقصه‌ها، گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی خود را به کارفرمای مربوطه ارائه نمایند.

 

 ۹۰۰۱iso

ایزو 9001 به عنوان استاندارد بین المللی نظام مدیریت کیفیت IMS ، توسط سازمان بین المللی ISO، آخرین بار در سال 2015 میلادی ویرایش و منتشر گردید . این استاندارد به سازمان کمک می کند تا عملکرد ملی خود را بهبود بخشیده و بر مبنای منظقی در راستای توسعه پایدار به فعالیت های خود بپردازد

14001iso

استاندارد ایزو 14001 یا سیستم مدیریت زیست محیطی از استاندارد های محبوب سازمان بین المللی ایزو است که پس از 
استاندارد 9001 در بسیاری از سازمان ها استقرار یافته است.
این استاندارد که الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده های شرکت ها به محیط دارد، می تواند در تمام سازمان ها، چه تولیدی و چه خدماتی استقرار یابد.
این استاندارد همچنین می تواند پوشش دهنده بسیار خوبی به قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست باشد، چرا که الزامات این استاندارد فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است


ISO 3834

این سند یک طرح کلی از سری ISO 3834 است و معیارهایی را که باید برای انتخاب سطح مناسب از الزامات کیفی برای جوشکاری ذوبی مواد فلزی در نظر گرفته شود در بین سه سطح ISO 3834-2 ، ISO 3834-3 و ISO 3834-4 مشخص می کند.

ISO27001

ISO/IEC 27001 مستلزم مدیریت موارد زیر است:

بررسی سیستماتیک خطرات امنیتی اطلاعات سازمان، با در نظر گرفتن تهدیدها، آسیب‌پذیری‌ها، و اثرات و عواقب؛

طراحی و پیاده‌سازی یک مجموعه منسجم و جامع از کنترل امنیت اطلاعات و/یا دیگر اشکال مقابله با خطر (مانند پیشگیری ازخطرات یا انتقال ریسک؛ بیمه) برای هدف قرار دادن آن دسته از خطراتی که اجتناب ناپذیر تلقی می‌شوند؛

انطباق یک پروسه مدیریت فراگیر به سازمان از تداوم کنترلهای امنیتی اطمینان حاصل شود. تا گسترش و پیشروی سازمان به جلو، همیشه نیازهای امنیتی اطلاعات سازمان رفع شود.

 

ims

به عنوان نظام مدیریت یکپارچه و ترکیبی از استانداردهای ایزو 9001، 14001 و 45001 می باشد.

HSE

 اين استاندارد، حداقل مقتضيات براي مديريت ايمني و سلامت شغلي را تعيين مي‌كند. با ما كار كرده و از اين استاندارد در كار خود استفاده كنيد تا به حداكثر بازده براي كاركنان، عمليات، و مشتريان خود دست يابيد.

مزاياي ایزو45001
ايجاد بهترين شرايط كاري ممكن در سازمان
شناسايي خطرات و ايجاد كنترل‌هايي براي مديريت آنها
كاهش حوادث كاري و بيماري و كاهش هزينه‌هاي مربوطه و قطع كار
برانگيزش كاركنان با شرايط كاري بهتر و ايمن‌تر
سازگاري با مشتريان و تأمين‌كنندگان